Uitslag Horster Kampioenschap

 

1  Sjak Meuwissen  Horst

2  Frans Titulaer      Grubbenvorst

3  Leo Peeters          Grubbenvorst

4  Toos Vosbeek       Lottum

5  Frans Pouwels     Grubbenvorst


   Uitwisseling   met  Meterik

1  Jacqueline Hofmans     3 w  +31

6  Hans Hagens                 3 w  +22

Finale gewonnen met 13 - 5  van

2 Jo Aerts                            3 w  +28 

3 Mien Rambags               3 w  +26                                                                                                                                                                   


Uitslag Poels Meubelen Toernooi

 

1  Hay Christis         Venlo

2  Nico Mulhuijsen Grubbenvorst

3  Frans Pouwels     Grubbenvorst

4  Jan Vaessen          Maasbree

5  Herman Keyzers  Ysselsteyn


   Uitwisseling  met  Velden

7 Sjak Meuwissen      2 w.  +12

8 Tonny v.d. Sanden  2 w   +12                                          

 


Uitslag Club Kampioenschap

 

1  Mart Arts

2  Nelly Vousten

3  Bert Seuren

4  Henk Aldenhoven

5  Toon Rambags


Uitwisseling   met   Grubbenvorst

1 Jan Hovens      3 w.  +29

2 Diny Classens 3 w.  +18

Finale verloren met 9 - 13 van

2 Frans Pouwels    3 w.  +19

5 Hennie Donders 3 w.  +14                                                                                                                                     

 


Uitslag Nel Arts Damestoernooi

 

1  Riet Vaessen         Maasbree

2  Hennie Donders   Horst

3  Mien Potten          Ysselsteyn

4  Mien Verstappen Ysselsteyn

5  Leen v. Rens          Horst


 Uitwisseling  met   Maasbree

 4  Sjak Meuwissen      3 w.  + 17

 6  Leo Daniels               3 w.  + 12


       Uitslag Adri Stroobant 

             Lentetoernooi   

1  Jan Hovens

2  Nico Postma

3  Leen v. Rens

4  Jo Gielen

5  Titia Bovee          


               Friettoernooi 

 

1 Mart Arts            3 w.  +22

2 Bert Seuren        3 w.  +20

3 Toon Rambags  3 w.  +17

4 Toos Hesen        3 w.  +15

5 Mien Rambags  3 w.  +15  


     Uitwisseling   met  Leunen

2 Bert Seuren   3 w.  +19

4 Nico Postma  3 w.  +12                                                                                                                                             


  Uitwisseling   met     Heide  /  Merselo

3 Jan Hofmans     3 w.  +22

9 Mien Rambags 3 w.  +9