10 December

            Snert Toernooi 

 

      1  Henk Aldenhoven       

      2  Thom v. Bussel             

      3  Jo Heldens                    

               

                  


               28 September

     Horster Kampioenschap

 

1  Sjak Meuwissen  Horst

2  Frans Titulaer      Grubbenvorst

3  Leo Peeters          Grubbenvorst

 


14 September

 Uitwisseling   met  Meterik

 

1  Jacqueline Hofmans     3 w  +31

6  Hans Hagens                  3 w  +22

Finale gewonnen met 13 - 5  van

2 Jo Aerts                             3 w  +28 

                                   3 Mien Rambags                3 w  +26                                                                                                                                                                   


                 25 Augustus

  Poels Meubelen Regio Toernooi

 

1  Hay Christis         Venlo

2  Nico Mulhuijsen Grubbenvorst

3  Frans Pouwels     Grubbenvorst

 


4 Juli

Uitwisseling  met  Velden

 

7 Sjak Meuwissen      2 w.  +12

                              8 Tonny v.d. Sanden  2 w   +12                                          

 


 

                    27  Juni

           Driedorpentocht

 

             1  Bert Seuren

             2  Frans Pouwels

             3  Sraar Maessen


                       4 Juni

        Club Kampioenschap

 

              1  Mart Arts

              2  Nelly Vousten

              3  Bert Seuren

 


28 Mei

Uitwisseling   met   Grubbenvorst

 

  1 Jan Hovens      3 w.  +29

  3 Diny Classens 3 w.  +18

    Finale verloren met 9 - 13 van

      2 Frans Pouwels    3 w.  +19

                                            5 Hennie Donders 3 w.  +14                                                                                                                                     

 


                     19 Mei

     Nel Arts Damestoernooi

 

1  Riet Vaessen         Maasbree

2  Hennie Donders  Grubbenvorst

3  Mien Potten          Ysselsteyn

 


30 April

 Uitwisseling  met   Maasbree

 

 4  Sjak Meuwissen      3 w.  + 17

 6  Leo Daniels               3 w.  + 12


 

                 25  April

  Regiocompetitie PC Venlo

                2018 - 2019

 

     3 de plaats  team Horst 


               9 April   

       Adri Stroobant 

       Lentetoernooi  

 

        1  Jan Hovens

        2  Nico Postma

        3  Leen v. Rens

              


              19 Maart           

    Friettoernooi 

 

1 Mart Arts            3 w.  +22

2 Bert Seuren        3 w.  +20

3 Toon Rambags  3 w.  +17

 


        18 Februari   

    Uitwisseling   met  Leunen

 

     2 Bert Seuren   3 w.  +19

                                              4 Nico Postma  3 w.  +12                                                                                                                                             


 7 Februari

Uitwisseling   met     Heide  /  Merselo 

 

   3  Jan Hofmans     3 w.  + 22

                                           9 Mien Rambags  3 w.  + 9